Praca

Sprzedawca / doradca klienta w zakresie instrumentów dętych (i nie tylko)

Zakres obowiązków:
- obsługa klientów indywidualnych i instytucjonalnych w zakresie sprzedaży instrumentów dętych i akcesoriów
- przygotowywanie ofert przetargowych i handlowych dla instytucji
- prowadzenie działań mających na celu pozyskanie nowych klientów
- dbanie o jakość oferty instrumentów dętych i akcesoriów (przygotowywanie opisów, wprowadzanie nowych produktów, kontrola cen)
- działania promocyjne firmy

Wymagania:
- umiejętność gry na instrumencie dętym (preferowane trąbką lub saksofon), również hobbystycznie
- dyspozycyjność
- gotowość do wyjazdów służbowych
- prawo jazdy kategorii B
- obsługa komputera

Mile widziane:
- znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
- wykształcenie wyższe
- znajomość rynku muzycznego

Oferujemy:
- pracę na cały etat lub współpracę b2b
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
- narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód służbowy)
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z perspektywami
- pracę w młodym zespole, w przyjaznej atmosferze
- elastyczność godzin pracy (po dłuższej współpracy)

Praca na miejscu (konieczność dojazdów do siedziby firmy w Łubnicach, przynajmniej przez okres próbny).
Zgłoszenia (CV, list motywacyjny) prosimy wysyłać na e-mail praca@sklepakord.pl

Pracownik magazynu i działu wysyłek

Poszukujemy pracownika do pracy w magazynie i na dziale wysyłek.

- przygotowywanie towaru do wysyłki, pakowanie paczek, kontrola zamówień w wewnętrznym systemie obsługi zamówień

- przyjmowanie dostaw

- rozkładanie towaru na magazynie

- dodatkowe zadania związane z obsługą klienta i codziennego funkcjonowania firmy

Wymagania:

- pełnoletność, niekaralność

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- wiedza muzyczna (umiejętność gry na instrumencie muzycznym)

- prawo jazdy kat. B

- język obcy (angielski, niemiecki)